آموزش متوسطه مغان سبز
مطالب مورد نیاز معلمان دلسوز ، زحمت کش و دانش آموزان
قالب وبلاگ

درس املا ، از مهم ترین و پا برجاترین درس هایی است که از آغاز در « شورای عالی آموزش و پرورش » آن هم برای تمام پایه ها و سطوح تحصیلی ، تصویب شده است.

 

لطفاجهت دانلود شیوه نامه املای فارسی

به ادمه مطلب رجوع کنید


اُرد بزرگ:
«مادر و پدر ، زندگیشان را با فروتنی به فرزند می بخشند. »


بی شک این مصوّبه بیانگر اهمیّت املا و درست نویسی  در زبان و ادبیات فارسی است و تأکید براین که دانش آموزان باید در طول تحصیل، یادگیری و نوشتن ضابطه مند گردند.

 

فرمت:

 

دانلود:

[ جمعه ۱۳ دی ۱۳٩٢ ] [ ٥:٥٧ ‎ب.ظ ] [ انجمن ریاضی و فارسی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام خدمت همکاران عزیز و گرامی این وبلاگ در زمینه ریاضیات و ادبیات دوره اول متوسطه (هفتم)با تلاش زوج فرهنگی تهیه و تنظیم خواهدشد لطفا با پیشنهاد ارزشمند و مثمر ثمر خود ما را یاری نمایید. ابوالفضل توفیقی: ادبیات فارسی(کارشناس ارشد) سمندری: ریاضیات(لیسانس) محل سکونت و کار: خطّه ی سرسبز مغان شهرستان پارس آباد سوال و نظر: tofigi135661@gmail.com ******************************* آن روز که همه به دنبال چشم زیبا هستند ، تو به دنبال نگاه زیبا باش...! ******************************* وقتی روز بدی دارید همیشه یادتان باشد کس دیگری روز بدتری داشته. شکر گزار داشته هایتان باشید. ******************************* آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند .
امکانات وب