آموزش متوسطه مغان سبز
مطالب مورد نیاز معلمان دلسوز ، زحمت کش و دانش آموزان
قالب وبلاگ

با توجه به شرایط و اطّلاعات مسئله ، می توان حالت های نامطلوب و نادرست مسئله را کنارگذاشت تا با حذف آن ها پاسخ مسئله که همان حالت های مطلوب هستند به دست آید ابتدا با راهبرد الگوسازی تمام حالت های ممکن را پیدا کرد و سپس با توجه به شرایط گفته شده در مسئله حالت های نامطلوب را حذف کرد.لطفا جهت دانلود نمونه سوال و جواب برای راهبرد حذف حالت های نامطلوب

و الگویابی به ادمه مطلب رجوع کنید.


پاسکال :
«اندیشه و تفکر پشتوانه ای بزرگ در سراسر حیات بشر است

و انسان بی اندیشه و تفکر به ماده ای بی روح می ماند . »


اهمیّت مطالعه ی الگوها به حدّی است که ریاضیات را علم الگو ها نیز نامیده اند. توانایی الگویابی موجب می شود که مسایل پیچیده را نیز بتوان با استفاده از الگو حل کرد.

 

نوع فرمت:

دانلود:

 

[ جمعه ٦ دی ۱۳٩٢ ] [ ٧:٠۳ ‎ب.ظ ] [ انجمن ریاضی و فارسی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام خدمت همکاران عزیز و گرامی این وبلاگ در زمینه ریاضیات و ادبیات دوره اول متوسطه (هفتم)با تلاش زوج فرهنگی تهیه و تنظیم خواهدشد لطفا با پیشنهاد ارزشمند و مثمر ثمر خود ما را یاری نمایید. ابوالفضل توفیقی: ادبیات فارسی(کارشناس ارشد) سمندری: ریاضیات(لیسانس) محل سکونت و کار: خطّه ی سرسبز مغان شهرستان پارس آباد سوال و نظر: tofigi135661@gmail.com ******************************* آن روز که همه به دنبال چشم زیبا هستند ، تو به دنبال نگاه زیبا باش...! ******************************* وقتی روز بدی دارید همیشه یادتان باشد کس دیگری روز بدتری داشته. شکر گزار داشته هایتان باشید. ******************************* آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند .
امکانات وب