آموزش متوسطه مغان سبز
مطالب مورد نیاز معلمان دلسوز ، زحمت کش و دانش آموزان
قالب وبلاگ

کشیدن یک شکل مناسب می تواند به حلّ مسئله کمک یا به طور کامل آن را حل کند؛ به طوری که نیاز به نوشتن عملیات و محاسبه نباشد. ممکن است این شکل در ذهن شما باشد . منظور از رسم شکل نقّاشی نیست؛ بنابراین از ترسیم های ساده برای درک بهتر یا حل کردن مسئله استفاده کنید.

 

 

 

لطفا جهت دانلود نمونه سوال و جواب برای راهبرد رسم شکل و الگوسازی به

ادمه مطلب رجوع کنید.

آلبرت انیشتین:

« اگر انسان‌ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معده‌شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.»


در بعضی مسئله ها لازم است همه ی حالت های ممکن را بنویسیم و برای این که حالتی از قلم نیفتد ، لازم است آن ها را با نظم و ترتیبی مشخص در یک جدول قرار دهیم تا بتوانیم الگویی را از دل آن ها کشف کنیم و اطلاعات پنهان در داده های مسئله را به دست آوریم.

نوع فرمت:

     دانلود:

 

[ یکشنبه ۱ دی ۱۳٩٢ ] [ ۱۱:۳۸ ‎ب.ظ ] [ انجمن ریاضی و فارسی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام خدمت همکاران عزیز و گرامی این وبلاگ در زمینه ریاضیات و ادبیات دوره اول متوسطه (هفتم)با تلاش زوج فرهنگی تهیه و تنظیم خواهدشد لطفا با پیشنهاد ارزشمند و مثمر ثمر خود ما را یاری نمایید. ابوالفضل توفیقی: ادبیات فارسی(کارشناس ارشد) سمندری: ریاضیات(لیسانس) محل سکونت و کار: خطّه ی سرسبز مغان شهرستان پارس آباد سوال و نظر: tofigi135661@gmail.com ******************************* آن روز که همه به دنبال چشم زیبا هستند ، تو به دنبال نگاه زیبا باش...! ******************************* وقتی روز بدی دارید همیشه یادتان باشد کس دیگری روز بدتری داشته. شکر گزار داشته هایتان باشید. ******************************* آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند .
امکانات وب