آموزش متوسطه مغان سبز
مطالب مورد نیاز معلمان دلسوز ، زحمت کش و دانش آموزان
قالب وبلاگ

درس املا با دست نوشتن دانش آموز سر و کار دارد. نوشتن و نگارش دانش آموز به یاری این درس اصلاح و تقویت می شود و کمیّت و کیفیّت می یابد .

می توان ساعت هایی از درس املا را به گفتن املا و تصحیح آن و ساعت هایی را به انجام فعّالیت هایی که موجب تقویت درس املا و کسب خلّاقیّت و فعّال کردن دانش آموزان شود، اختصاص داد. از دانش آموزان نیز انتظار می رود همان طوری که مهارت خوب گوش کردن ، خوب گفتن، و خوب خواندن متن ها را کسب می کنند ، مهارت صحیح نوشتن آن ها را نیز که هدف اساسی در املا است به دست آورند.

 

لطفا جهت دانلود نمونه سوال املای نوبت اوّل هفتم به ادامه ی مطلب رجوع کنید.

«به یاری املا ، نوشتن و نگارش دانش آموز اصلاح و تقویت می شود.»


نوع فرمت:

دانلود:

 


[ شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٢ ] [ ٩:۳۳ ‎ب.ظ ] [ انجمن ریاضی و فارسی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام خدمت همکاران عزیز و گرامی این وبلاگ در زمینه ریاضیات و ادبیات دوره اول متوسطه (هفتم)با تلاش زوج فرهنگی تهیه و تنظیم خواهدشد لطفا با پیشنهاد ارزشمند و مثمر ثمر خود ما را یاری نمایید. ابوالفضل توفیقی: ادبیات فارسی(کارشناس ارشد) سمندری: ریاضیات(لیسانس) محل سکونت و کار: خطّه ی سرسبز مغان شهرستان پارس آباد سوال و نظر: tofigi135661@gmail.com ******************************* آن روز که همه به دنبال چشم زیبا هستند ، تو به دنبال نگاه زیبا باش...! ******************************* وقتی روز بدی دارید همیشه یادتان باشد کس دیگری روز بدتری داشته. شکر گزار داشته هایتان باشید. ******************************* آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند .
امکانات وب