آموزش متوسطه مغان سبز
مطالب مورد نیاز معلمان دلسوز ، زحمت کش و دانش آموزان
قالب وبلاگ

"شایعه موضوع خاصی است که برای باور همگان مطرح می شود و از فردی به فرد دیگری منتقل می گردد و معمولاً این انتقال به طور شفاهی صورت می گیرد بدون آن که شواهد مطمئنی در میان باشد."

 

 

 دانلود داستان زن شایعه ساز 

 

آلفرد نوبل:

«کلمات بال و پر دارند، همین که قفس شان یعنی دهان باز شود از آن بیرون می پرند واز دسترس ما خارج می شوند و در کوچک ترین شکاف ها راه می یابند و بعضی اوقات در ضعیف ترین دیوارها نفوذ می کنند.»


 

 

این داستان مناسب برای تحقیق دانش آموزان در زمینه  خطرات شایعه سازی است و هم چنین مناسب برای کنفرانس دادن دانش آموزان در درس (نظر همکار محترم است)  انشا که یاد گیرندگان بتوانند داستان های متناسب با این موضوع در کلاس ارایه نمایند.

 

نوع فرمت:

دانلود:[ ] [ ] [ مدیر ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

سلام خدمت همکاران عزیز و گرامی این وبلاگ در زمینه ریاضیات و ادبیات دوره اول متوسطه (هفتم)با تلاش زوج فرهنگی تهیه و تنظیم خواهدشد لطفا با پیشنهاد ارزشمند و مثمر ثمر خود ما را یاری نمایید. ابوالفضل توفیقی: ادبیات فارسی(کارشناس ارشد) سمندری: ریاضیات(لیسانس) محل سکونت و کار: خطّه ی سرسبز مغان شهرستان پارس آباد سوال و نظر: tofigi135661@gmail.com ******************************* آن روز که همه به دنبال چشم زیبا هستند ، تو به دنبال نگاه زیبا باش...! ******************************* وقتی روز بدی دارید همیشه یادتان باشد کس دیگری روز بدتری داشته. شکر گزار داشته هایتان باشید. ******************************* آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند .
امکانات وب